Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 33
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Виховна робота

Напередодні Дня Європи в школі відбулося свято «Європа багатолика: єдина, близька, велика!» Ведучі Войтовець Я. та Яременко А. розповіли про історію започаткування свята, а учні 1-11 класів підготували цікаві представлення країн Євросоюзу. Діти розповідали вірші, співали пісень, танцювали, познайомили присутніх з країнами, їх культурою, побутом, багатовіковою історією. На святі були присутні представники з відділу освіти, які оцінювали представлення країн, національну кухню, художній номер. Завершилося свято конкурсом малюнків на асфальті «Ми – за мир в усьому світі!» та спортивними та національними іграми. Найкращими були учні 2 класу, які і здобули І місце, ІІ місце отримали учні 3 класу, а ІІІ - 4 і 8 класи. Всі отримали гарний настрій та масу задоволення.

     


День вишиванки

16 травня на території Коровинського ОТГ було проведено Свято вишиванки. Учні школи та вчителі були активними в флеш-мобі «На роботу та навчання у вишиванці!», потім разом з громадою ОТГ прийняли участь у святковій ході «Вишиванка – душа мого народу», яка тривала від школи до СБК і закінчилася святковим концертом біля Коровинського центру культури і дозвілля. Дитячі вокальні ансамблі «Україночка» , «Дзвіночки» привітали жителів села зі святом вишиванки своїм прекрасним святковим пісенним репертуаром.

   

 


Мандрівка до НУШ

Час і батькам і вчителям

глибоко усвідомити, що ані школа без сім’ї,

ані сім’я без школи не можуть

упоратися з найтоншими, найскладнішими

завданнями становлення людини.

В.Сухомлинський

Стрімко змінюється світ. В освіті відбуваються реформування, впроваджуються сучасні освітні технології. Сьогодні на вершину освітньої реформи виводиться початкова освіта, бо саме з неї починається народження Нової української школи.

Щоб батьки стали однодумцями, помічниками вчителя, необхідно правильно організувати їхнє навчання. 15 травня для батьків майбутніх першокласників практичний психолог Глущенко Тетяна Володимирівна провила консультування «Мандрівка до НУШ».

Консультування було проведено в ігровій формі – у формі мандрівки потягом який мав такі зупинки: «Інформаційна», «Ранкове коло», «Правила класу», «Зміна освітнього середовища», «Інтегроване навчання», «Гра по-новому, навчання інакше» та зупинка «Кошик запитань». Батьки мали можливість перетворитися на дітей 6-ти років – майбутніх учня чи ученицю. Вони створювали правила для роботи в класній кімнаті, попрацювали у групах, продемонстрували свої вміння , уяву, фантазію. Найбільше їм сподобалась зупинка «Гра по-новому, навчання інакше» де батьки мали можливість в групах збудувати з LEGO місто майбутнього, та щось що могло би літати.

По завершенню консультації психологом надала рекомендації для батьків як психологічно підготувати дитину до школи, та як допомогти першокласникові під час адаптаційно-ігрового циклу.

   

 


До Дня пам’яті та примирення річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в нашій школі було проведено виготовлення пам’ятних знаків «Мак пам’яті», оновлено бібліотечні виставки : «Подвиг не має забуття», «Пишаємося подвигами Небесної сотні», упорядкувані меморіальний комплекс та братська могила на території села, проведені уроки мужності на тему: «Мужність і відвага крізь покоління» , конкурси малюнків та плакатів, проведена операція «З добрим ранком, ветеране!» .

9 травня школа прийняла активну участь в урочистому мітингу пам¢яті, на якому учні привітали ветеранів та учасників війни з Днем Перемоги, поклали квіти до Невідомого солдата та братських могил.


   

 


Про проведення Всесвітнього дня мігруючих птахів

Відповідно до листа Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації від 22.04.2019 №01-20/1076 «Про відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів» з метою розвитку екологічної культури школярів, залучення учнівської молоді до охорони та вивчення орнітофауни своєї місцевості проведені відповідні заходи:

1. Здійснені спостереження по проведенню місцезнаходження та гніздівлі лелек на території. (Матеріали збирали учні 7 класу (Винник Є., Химченко А.), 9 класу (Буць К., Мішура Ю.).(фото1)

2. Знайдені місцезнаходження водоплавних птахів біля річки Сула. (Матеріали збирали учні 7 класу (Калініченко Р., Заїка І.), 8 класу (Бриж Г., Бут В.).(фото2)

  1. Проведені еколого-освітні та просвітницькі заходи:
  • турнір юних орнітологів (учні 7 кл.);
  • усні журнали: «Птахи в українській народній творчості» (учні 3-4 кл.); «Міграційні щляхи перелітніх птахів» (7 – 9 кл.); «Цікаві факти з життя мігруючих птахів» (5 – 6 кл.); «Птахи Сумщини»
  • біологічна вікторона «Міграція птахів – питання і відповіді»; (фото3)
  • тематичний урок «Перелітні птахи нашого села» (5–7 кл.);
  • виставки–малюнків, фотографій «Перелітні птахи нашої місцевості»; (фото4)
  • конференція «Чи легко мігрувати птахам» (9-10 кл.). (фото5)

Фото1

Фото 2

Фото3

Фото 4

Фото 5 

 


18 квітня 2019 року відбувся обласний фестиваль "Веселка творчості". Брали участь Бойко Вікторія та Чуєва Анна, які в номінації "Рушник" зайняли 1 та 2 місце.


28 березня відбувся обласний етап конкурсу «Чарівні барви Сумщини». У ньому взяли участь учениці нашої школи Бойко Вікторія та Чуєва Анна, які займаються в гуртку «Юна Майстриня». Завдяки високому професіоналізму керівника гуртка Лариси Василівни Гребеник та старанням і наполегливості дівчаток Аня зайняла в цьому конкурсі перше місце, а Вікторія друге, продемонструвавши набуті на заняттях гуртка вміння і навички.

    


22 березня відбувалася гра-квест «Ми за здоровий спосіб життя».

Мета заходу – пропаганда здорового способу життя; розширити та закріпити знання про пагубний уплив наркотиків, тютюнокуріння, алкоголю на організм людини; виховувати негативне ставлення до шкідливих звичок, бажання та вміння вести здоровий спосіб життя.

У грі-квеск взяли участь учні 5-8 класів. Кожний клас представляв свою команду з 5 учасників. Гра складалася з 5 конкурсів: «Представлення команди», «Фізкультхвилинки», «Пізнайко», « Рух- це життя». Поки журі підбивало підсумки учні 7 класу Макаренко Денис та Салій Аліна виконали сценку «Ідеальна пара», та учні 4 класу подарували танець.

За результатами журі IV місце отримали –учні 8 класу, ІІІ місце - учні 7 класу,

ІІ місце –учні 5 класу, та учні 6 класу І місце. Вітаємо переможців.


«Серце до серця» - допомога тим,

хто справді її потребує

18-19 березня 2019 року у Коровинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшла 14 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Її мета – збір коштів на лікування учасниці другого сезону кулінарного шоу «МастерШеф. Діти» 14-річній Вікторії Підлепінській.

«Серце до серця» - це подія, яка збирає всіх добрих та щирих людей, які хочуть допомогти дітям, а допомога – це більше, ніж слова.

Для нашої школи участь у роботі благодійного фонду – добра традиція, яка вчить підростаюче покоління бути чутливими до суспільних проблем, робити свій посильний внесок у творення загального блага.

Діти разом зі своїми батьками готували різноманітні кондитерські вироби, які були куплені на шкільному ярмарку. Скільки радості, доброти та цікавості було в очах і вчителів, і діток, і батьків. А об’єднала нас всіх спільна мета – допомога Вікторії. Спільними силами ми зібрали кошти в сумі 11 тисяч гривень.

Ми щиро дякуємо за активну співпрацю всіх, хто долучився до проведення акції. Адже кожен може допомогти, головне не бути байдужим. Хто врятує одну людину, врятує цілий світ!

  


«Живи, Кобзарю, в пам′яті людській!»

9 березня в школі проведено свято – вшанування великого Кобзаря Т.Г.Шевченка «Живи, Кобзарю в пам′яті людській!» На захід було запрошено учнів та вчителів Томашівського НВК.

Протягом всього дійства звучали поезії та уривки з творів Тараса Григоровича та вірші про великого Кобзаря, яке оцінювали журі конкурсу, лунали пісні про Україну, виконувалися танцювальні композиції. Глядачі вражені були виконавською майстерністю учнів – читців Коровинської та Томашівської шкіл. Переможцям та учасникам конкурсу вручені грамоти та подарунки.

 


Свято Кобзаря

Вихователь початкових класів Лебеденко Н.М. разом з учнями 4 класу підготувала та провела свято серед учнів 1-4 класів, присвячене вшануванню великого Кобзаря, Тараса Григоровича Шевченка. Учні початкових класів читали поезію Т.Г.Шевченка, розповіли про його дитячі роки та творчий шлях, познайомилися з фотоматеріалами з життя поета . Переможці були нагороджені грамотами.

    


 6 березня в нашій школі відбулося свято до Дня 8 березня. ведучими свята були учні 6 класу. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.

      Учні школи подарували чудовий концерт. Своїми запальними танцями, піснями вони вітали мам, бабусь, сестричок, учителів. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.

  

  


Виховний захід «Збережемо красу природи»

З метою виховання в учнів любові до природи рідного краю та шанобливого ставлення до неї, формування вміння встановлювати взаємозв′язок «людина-природа» вчителем біології Васильченко К.В. та учнями 6 класу було проведено свято «Збережемо красу природи».

Виховний захід відбувся у по-весняному прикрашеному залі повітряними кульками, паперовими метеликами і різнокольоровими квіточками. Протягом всього дійства був присутній мультимедійний супровід під який

ведучі заходу повідомляли про критичний стан навколишнього середовища, винищення рослинного і тваринного світу, називаючи болючі цифри, збереження весняних первоцвітів, навколишніх водоймищ, лісів тощо.

Учні 1, 4, 6 класів читали вірші про природу та її захист, виконували пісні про красу рідного краю, української землі, показали танцювальну композицію під мелодію української пісні, інсценізували створення дерева-порад, як потрібно вести себе на природі, оберігати флору і фауну рідної краю. Адже Україна є однією з неблагополучних країн щодо екології серед країн Європи, тому вкрай необхідно об′єднати зусилля всіх людей для розв′язання екологічних проблем.

 


22 лютого вчитель історії Сокрута В.С. провів серед учнів 8 класу захід «Збройні сили України» у формі гри брейн-рингу, де учні відповідали на запитання історично-військової тематики. Переможці були нагороджені грамотами.


 З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови в школи було організовано та проведено відкриті уроки, книжково-ілюстративні виставки, диктанти, конкурси тощо.

       Серед учнів 5 класу відбулася конкурсна програма «Мова – коштовний скарб народу». Конкурсна програма рограма проходила між двома командами «Барвінок» та «Перлина». Діти змагалися в конкурсах на знання казок, прислівїв, приказок, загадок, скоромовок, правильного правопису, алфавіту тощо. Учні показали гарні знання з мови , адже для кожної людини її рідна мова була і залишається найдорожчої у світі, бо саме вона визначає пам’ять народу в історичному часі.

 


«Герої не вмирають!»

20 лютого 2019 року класними керівниками 5-11 класів були проведені ряд виховних годин, уроків мужності та годин пам′яті, приурочених Дню Героїв Небесної сотні, під час яких учні ознайомилися з документальною літературою, відео та мультимедійними матеріалами.

  


Вечір-реквієм «Біль Афганістану»

 

Минають дні, ідуть роки,

Життя листки перегортає,

А біль Афгану – на віки

В душі чомусь не замовкає.

     15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 30 річниця виведення військ колишнього СРСР з Афганістану.

     З нагоди свята в школі був проведений вечір-реквієм для старшокласників «Біль Афганістану». Ведучі заходу Вернигора Богдан та Яременко Анастасія розширили знання учнів про історичні події того часу , використовуючи презентацію та фрагменти документального відео хронік війни. На вечорі звучали вірші, дівчата 11 класу Криштопа С. та Нестеренко А. виконали пісню «Біле плаття», а на завершення заходу прозвучала пісня «Здрастуй, мамо» у виконанні учня 7 класу Химченка А. під власний акомпанемент.

     Ведучим та учасникам заходу вдалося донести до сердець глядачів основну думку, що війна – це безумство, це невиправдана жорстокість, яка робить людей знедоленими та нещасливими.

  


«Чарівний Валентинів день»

     Цікаво пройшов захід під назвою «Чарівний Валентинів день» для учнів 5-8 класів, який підготували та провели учні 6 класу разом з класним керівником Шило С.В. Шестикласники до свята готувалися заздалегідь: виготовляли валентинкові прикраси для оформлення залу. В результаті чого зал виявився по - святковому прекрасний і по - казковому чарівний.

     Конкурсна програма розпочалася з розповіді ведучих про історію виникнення свята та про традиції його святкування в різних країнах. Також були проведені різноманітні конкурси для пар, взявши участь у яких вони мали показати, яка пара найцікавіша. Всі присутні отримали море гарних емоцій і святковий настрій.

                  


Музику називають дзеркалом людської душі, мистецтвом сильного емоційного впливу, і ця особливість музичного мистецтва створює незрівнянні можливості для розвитку емоційної сфери людини. Щоб відкрити перед дитиною двері в цей світ,потрібно розвивати в неї музичні здібності, формувати хист до мистецтва як на уроках так і в позаурочний час. В рамках тижня естетичного виховання «Для порятунку нації – краса» вчителем музики Н.В.Холод були проведені : вікторина «Знавці музики» для учнів 6 – 7 класів та мистецький «Брейн-ринг» для старшокласників. На цих заходах учні змагалися в знаннях з музичної грамоти, музичних термінах,гри на музичних інструментах та показали свої співацькі таланти.

   

 


 5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

   В Коровинській школі до цього дня 7 лютого 2019 року було проведено виховний захід «День безпечного Інтернету» з метою дослідити позитивні і негативні сторони Інтернету; засвоїти правила безпечної роботи в Інтернеті; розвивати логіку, кмітливість; сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання; виховувати інформаційну культуру учнів.

    Учні приймали активну участь у конкурсі мозковий штурм «Про користь Інтернету», де називали позитивні можливості Інтернету, роблячи записи на плакаті, в іграх «Хто я» та «Відтвори емоцію смайлика». Діти прослухали повідомлення від своїх однолітків про небезпеки в Інтернеті, переглянули відео «Найжахливіший тиждень Петрика» та стали учасниками шоу «Розсміши коміка».

    


       29 січня День пам'яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам'ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крут. До цієї дати в Коровинській ЗОШ було проведено ряд масових заходів.

    


Свято Соборності в Коровинській школі

     Україна – рідний край, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, працелюбними, мудрими, талановитими людьми. А соборність – це символ боротьби за волю, символ порозуміння між людьми, символ надії і віри у майбутнє нашої великої родини, що зветься Україною. Саме тому, 22 січня з нагоди свята Соборності в Коровинській загальноосвітній школі проведено ряд заходів, серед яких і свято «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг».

    Розпочався захід урочистим відкриттям та Гімном України. Ведучі 7 класу Рижков Б. та Фендик О. повідомили про історію створення свята Соборності з переглядом документального відео. Учні Бондаренко Б., Марченко А., Винник Є. та Булат Є. у віршованій формі розповіли про велич і красу рідної землі, про відданість та служіння своїй Батьківщині. Також на святі звучали вірші у виконанні Воліка М., Войтовця Я., Нужної А., Мацюк Є. та Химченка А., який прочитав власного вірша про війну на сході України. Закінчилося свято флешмобом «Україна – це я», в якому прийняли участь всі присутні учні 5-8 класів. Діти отримали гарний настрій, заряд позитивних емоцій та світлу віру в найкраще майбутнє нашої держави. Адже ми горді за те, що ми – українці, а наша земля – Україна - дорога та мила серцю кожному із нас.

  Свято «Моя Україна»

            Для учнів 1-4 класів в школі відбулося свято «Моя Україна», яке підготували та провели учні 2 класу та класний керівник Кривенко С.М.

Розпочалася святкова програма хлібом-сіллю на українському рушникові. Протягом усього дійства учні розповідали вірші про красу і велич свого краю, родину, друзів. На святі розповідалися українські легенди та притчі про народні символи і обереги. Цікавою була розповідь ведучої про символи України, козацтво, національну кухню, народні свята нашої держави тощо. Діти виконували пісні про свою землю, Україну, козаків.

  


 


Підвищення рівня психологічних знань учасників освітнього процесу як умова ефективного впровадження Нової української школи

 

12 грудня 2018 року на базі Коровинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося міжрегіональне методичне об’єднання спеціалістів психологічної служби «Підвищення рівня психологічних знань учасників освітнього процесу як умова ефективного впровадження Нової української школи».

У роботі засідання брали участь 16 фахівців психологічної служби із Недригайлівського, Роменського та Липоводолинського районів.

Відкрила засідання Костенко Л.В., головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Коровинської сільської ради Недригайлівського району Сумської області, яка ознайомила присутніх із планом роботи та акцентувала увагу на актуальності даної теми.

Про перші кроки до реалізації Концепції НУШ у навчальному закладі розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Вернигор

Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Архів записів
Друзі сайту
 
 
Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz