Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 25
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Виховна робота

     

Виховний захід «Збережемо красу природи»

З метою виховання в учнів любові до природи рідного краю та шанобливого ставлення до неї, формування вміння встановлювати взаємозв′язок «людина-природа» вчителем біології Васильченко К.В. та учнями 6 класу було проведено свято «Збережемо красу природи».

Виховний захід відбувся у по-весняному прикрашеному залі повітряними кульками, паперовими метеликами і різнокольоровими квіточками. Протягом всього дійства був присутній мультимедійний супровід під який

ведучі заходу повідомляли про критичний стан навколишнього середовища, винищення рослинного і тваринного світу, називаючи болючі цифри, збереження весняних первоцвітів, навколишніх водоймищ, лісів тощо.

Учні 1, 4, 6 класів читали вірші про природу та її захист, виконували пісні про красу рідного краю, української землі, показали танцювальну композицію під мелодію української пісні, інсценізували створення дерева-порад, як потрібно вести себе на природі, оберігати флору і фауну рідної краю. Адже Україна є однією з неблагополучних країн щодо екології серед країн Європи, тому вкрай необхідно об′єднати зусилля всіх людей для розв′язання екологічних проблем.

 


22 лютого вчитель історії Сокрута В.С. провів серед учнів 8 класу захід «Збройні сили України» у формі гри брейн-рингу, де учні відповідали на запитання історично-військової тематики. Переможці були нагороджені грамотами.


 З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови в школи було організовано та проведено відкриті уроки, книжково-ілюстративні виставки, диктанти, конкурси тощо.

       Серед учнів 5 класу відбулася конкурсна програма «Мова – коштовний скарб народу». Конкурсна програма рограма проходила між двома командами «Барвінок» та «Перлина». Діти змагалися в конкурсах на знання казок, прислівїв, приказок, загадок, скоромовок, правильного правопису, алфавіту тощо. Учні показали гарні знання з мови , адже для кожної людини її рідна мова була і залишається найдорожчої у світі, бо саме вона визначає пам’ять народу в історичному часі.

 


«Герої не вмирають!»

20 лютого 2019 року класними керівниками 5-11 класів були проведені ряд виховних годин, уроків мужності та годин пам′яті, приурочених Дню Героїв Небесної сотні, під час яких учні ознайомилися з документальною літературою, відео та мультимедійними матеріалами.

  


Вечір-реквієм «Біль Афганістану»

 

Минають дні, ідуть роки,

Життя листки перегортає,

А біль Афгану – на віки

В душі чомусь не замовкає.

     15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 30 річниця виведення військ колишнього СРСР з Афганістану.

     З нагоди свята в школі був проведений вечір-реквієм для старшокласників «Біль Афганістану». Ведучі заходу Вернигора Богдан та Яременко Анастасія розширили знання учнів про історичні події того часу , використовуючи презентацію та фрагменти документального відео хронік війни. На вечорі звучали вірші, дівчата 11 класу Криштопа С. та Нестеренко А. виконали пісню «Біле плаття», а на завершення заходу прозвучала пісня «Здрастуй, мамо» у виконанні учня 7 класу Химченка А. під власний акомпанемент.

     Ведучим та учасникам заходу вдалося донести до сердець глядачів основну думку, що війна – це безумство, це невиправдана жорстокість, яка робить людей знедоленими та нещасливими.

  


«Чарівний Валентинів день»

     Цікаво пройшов захід під назвою «Чарівний Валентинів день» для учнів 5-8 класів, який підготували та провели учні 6 класу разом з класним керівником Шило С.В. Шестикласники до свята готувалися заздалегідь: виготовляли валентинкові прикраси для оформлення залу. В результаті чого зал виявився по - святковому прекрасний і по - казковому чарівний.

     Конкурсна програма розпочалася з розповіді ведучих про історію виникнення свята та про традиції його святкування в різних країнах. Також були проведені різноманітні конкурси для пар, взявши участь у яких вони мали показати, яка пара найцікавіша. Всі присутні отримали море гарних емоцій і святковий настрій.

                  


Музику називають дзеркалом людської душі, мистецтвом сильного емоційного впливу, і ця особливість музичного мистецтва створює незрівнянні можливості для розвитку емоційної сфери людини. Щоб відкрити перед дитиною двері в цей світ,потрібно розвивати в неї музичні здібності, формувати хист до мистецтва як на уроках так і в позаурочний час. В рамках тижня естетичного виховання «Для порятунку нації – краса» вчителем музики Н.В.Холод були проведені : вікторина «Знавці музики» для учнів 6 – 7 класів та мистецький «Брейн-ринг» для старшокласників. На цих заходах учні змагалися в знаннях з музичної грамоти, музичних термінах,гри на музичних інструментах та показали свої співацькі таланти.

   

 


 5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

   В Коровинській школі до цього дня 7 лютого 2019 року було проведено виховний захід «День безпечного Інтернету» з метою дослідити позитивні і негативні сторони Інтернету; засвоїти правила безпечної роботи в Інтернеті; розвивати логіку, кмітливість; сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання; виховувати інформаційну культуру учнів.

    Учні приймали активну участь у конкурсі мозковий штурм «Про користь Інтернету», де називали позитивні можливості Інтернету, роблячи записи на плакаті, в іграх «Хто я» та «Відтвори емоцію смайлика». Діти прослухали повідомлення від своїх однолітків про небезпеки в Інтернеті, переглянули відео «Найжахливіший тиждень Петрика» та стали учасниками шоу «Розсміши коміка».

    


       29 січня День пам'яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам'ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крут. До цієї дати в Коровинській ЗОШ було проведено ряд масових заходів.

    


Свято Соборності в Коровинській школі

     Україна – рідний край, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, працелюбними, мудрими, талановитими людьми. А соборність – це символ боротьби за волю, символ порозуміння між людьми, символ надії і віри у майбутнє нашої великої родини, що зветься Україною. Саме тому, 22 січня з нагоди свята Соборності в Коровинській загальноосвітній школі проведено ряд заходів, серед яких і свято «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг».

    Розпочався захід урочистим відкриттям та Гімном України. Ведучі 7 класу Рижков Б. та Фендик О. повідомили про історію створення свята Соборності з переглядом документального відео. Учні Бондаренко Б., Марченко А., Винник Є. та Булат Є. у віршованій формі розповіли про велич і красу рідної землі, про відданість та служіння своїй Батьківщині. Також на святі звучали вірші у виконанні Воліка М., Войтовця Я., Нужної А., Мацюк Є. та Химченка А., який прочитав власного вірша про війну на сході України. Закінчилося свято флешмобом «Україна – це я», в якому прийняли участь всі присутні учні 5-8 класів. Діти отримали гарний настрій, заряд позитивних емоцій та світлу віру в найкраще майбутнє нашої держави. Адже ми горді за те, що ми – українці, а наша земля – Україна - дорога та мила серцю кожному із нас.

  Свято «Моя Україна»

            Для учнів 1-4 класів в школі відбулося свято «Моя Україна», яке підготували та провели учні 2 класу та класний керівник Кривенко С.М.

Розпочалася святкова програма хлібом-сіллю на українському рушникові. Протягом усього дійства учні розповідали вірші про красу і велич свого краю, родину, друзів. На святі розповідалися українські легенди та притчі про народні символи і обереги. Цікавою була розповідь ведучої про символи України, козацтво, національну кухню, народні свята нашої держави тощо. Діти виконували пісні про свою землю, Україну, козаків.

  


 


Підвищення рівня психологічних знань учасників освітнього процесу як умова ефективного впровадження Нової української школи

 

12 грудня 2018 року на базі Коровинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося міжрегіональне методичне об’єднання спеціалістів психологічної служби «Підвищення рівня психологічних знань учасників освітнього процесу як умова ефективного впровадження Нової української школи».

У роботі засідання брали участь 16 фахівців психологічної служби із Недригайлівського, Роменського та Липоводолинського районів.

Відкрила засідання Костенко Л.В., головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Коровинської сільської ради Недригайлівського району Сумської області, яка ознайомила присутніх із планом роботи та акцентувала увагу на актуальності даної теми.

Про перші кроки до реалізації Концепції НУШ у навчальному закладі розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Вернигора Н.О.

Учасники ознайомились із презентацію «Оздоровчо-корекційна технологія «Парашут», яку представила Михайленко І.О., соціальний педагог Коровинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та мали можливість переглянути практичне застосування даної технології з учнями 1 класу. Ціль даного заняття була спрямована на згуртування дитячого колективу, збагачення лексичного запасу, формування доброзичливої атмосфери, комунікативних навичок, створення позитивного настрою, розвиток творчої уяви, фантазії, уваги, мислення, пам’яті, вміння добирати асоціації.

Найяскравіші враження в учасників залишилися від участі в інтерактивній педагогічній грі «Неокухня», яку провела Глущенко Т.В., практичний психолог школи.

Методичний захід пройшов у творчій, доброзичливій атмосфері. Підсумки роботи підвела керівник міжрайонного методичного об’єднання Заглада М.М., методист з психологічної служби методкабінету відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради. Моніка Миколаївна відзначила актуальність теми, логічність та злагодженість виступаючих у висвітленні даного питання та наголосила, що такі засідання дають можливість працівникам психологічної служби ділитися власним досвідом з колегами та переймати досвід колег інших районів області.

На завершення присутні відчули справжню насолоду від подарунків та творчого виступу учнів.

  


Твій друг – безпечний рух

З метою проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху з 19 по 23 листопада 2018 року у Коровинській загальноосвітній школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики тижня у школі проводилися інформативні заходи, націлені на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Велика увага приділялася вивченню Правил дорожнього руху з учнями початкових класів, адже саме вони найменше знають про правила безпечної поведінки на дорозі. Протягом тижня проводилися хвилинки безпеки, під час яких за допомогою бесід, перегляду ілюстрацій, створенню ігрових ситуацій дітям початкової школи надавалася можливість запам’ятати та вивчити правила безпечної поведінки на дорозі. Усі учні взяли участь у конкурсі малюнків «Твій друг – безпечний рух», інтелектуальній вікторині з правил дорожнього руху «Знавці правил дорожнього руху», грі «Підкажи словечко», грі вікторині по станціях «Знай правила дорожнього руху».

Учні середньої та старшої школи прослухали виховні години у формі інтерактивних бесід із застосуванням фотоматеріалів. Діти повторювали правила дорожнього руху, розглядали ситуації на дорогах, ділилися своїми знаннями з однолітками, розгадували загадки, кросворди.

Заходи, які відбулися протягом тижня дали змогу одержати дітям достатньо знань щодо правильної та безпечної поведінки на дорозі.

      

 


Усний літературний журнал «Україна гідна свободи»

З метою донесення до учнів обєктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004року та листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору в Коровинській школі був проведений захід «Україна гідна свободи», який підготували учні 9 класу.

Старшокласники розповіли, що саме свято День гідності і свободи, 21 листопада було встановлене на честь початку цього дня двох доленосних подій в новій українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції гідності 2013 року. На заході звучали патріотичні вірші, був продемонстрований перегляд відео про події на Майдані, звучали пісні, а хвилиною мовчання було вшановано всіх, хто поліг, захищаючи незалежність і свободу своєї держави. «…В память тих, хто загинув. Вічна їм слава!»

 

Любов Ткаченко, педагог-організатор.

 


Година – сповідь «Пам’ять не вмирає»

Пам’ять – нескінченна книга життя. Багато сторінок у ній уписано кривавими та чорними кольорами. А найтрагічнішою є сторінка, яка примушує стискатися людські серця, - голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв.

«Память не вмирає», під такою назвою в Коровинській ЗОШ відбувся захід, на який учні та вчителі школи зібралися для того, щоб увічнити память про тих, хто прийняв голодну мученицьку смерть в 1932-1933 роки .

Учні 6 класу підготували розповідь про багатостраждальну історію нашого народу, трагічну смерть мільйонів українських селян, які загинули від голоду. На заході звучали вірші у виконанні Воліка М., Химченко К,.Нужної А., Шкробот П., Кравченко А., Кореневої А, Фененко Д. та документальні фрагменти фільмів про голодомор, фотоматеріали та відеосвідчення того часу.

Памяті мільйонів невинних жертв, українським селам і хуторам, які щезли з лику землі після найбільшої трагедії ХХ століття була присвячена хвилина мовчання та запалені свічки: «…Житиме про втрати вічна память доки горить бодай одна свіча!»

 

Любов Ткаченко, педагог- організатор

 


Гра «Склади слово»

З метою навчити учнів розуміти і збагачувати рідну мову, розвивати творчі здібності, активність, мислення, творчу думку дітей, виховувати любов до рідного слова в рамках тижня української писемності та мови «Рідна мова в рідній школі» 9 листопада в школі між командами 5 і 6 класів була проведена гра «Склади слово».

В грі змагалися команди «Дивоказка» та «Пролісок». Обидві команди проявляли активність, знання мови і логічне мислення, але перемогу здобула команда «Пролісок». Команди були нагороджені грамотами.

  


«Нехай життя,дарує радість»

Під таким девізом у Коровинській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочався тиждень толерантності. Практичний психолог Глущенко Т.В. та учні 6 класу відвідали кожний клас з інформаційним повідомленням про толерантність. Дали визначення толерантності.

Толерантність – це поблажливість,м’якість, милосердя, жаль, терпіння.

Толерантність – це бути стриманим, витривалим, стійким, уміти миритися з існуванням когось або чогось.

Кожний день тижня відповідав кольору: понеділок – білому, вівторок – зеленому, середа – відповідала жовтому кольору, четвер – синьому, п’ятниця – червоний колір.

Учні першого класу взяли участь в акції «Даруємо тепло своїх долоньок». Була проведена акція «Візьмемося за руки», «В ритмі нашого серця».

Практичний психолог виготовила з 6 класом артбуки «Світ в якому я живу». Соціальний педагог Михайленко І.О. для учнів 3 класу провела рефлексію «Дошка гарного настрою», та ігри з парашутом.

Учні 2-5 класів взяли участь у конкурсі малюнку «Найтолерантніший казковий герой», фото колаж «Наші посмішки». Класні керівники провели виховні бесіди «Радість і усмішка», «Вчимося бути толерантними».

За активну участь в тижні толерантності були отримані подяки. Тож зберігайте «своє обличчя», знайдіть себе і за будь яких обставин залишайтеся самим собою. Цінуйте в кожній людині особистість і поважайте її думки, почуття, переконання, незалежно від того, чи збігаються вони з вашими.

 

[i] [i] [i]


В рамках тижня «Край мій – диво край» в школі відбулося ряд цікавих заходів. Серед них і святкова літературно – розважальна програма «Бал осіннього листя», яке підготували та провели учні 6 класу разом з класним керівником Шило С.В. Протягом усього свята з вуст ведучих звучали прекрасні вірші, які оспівували красу золотокосої осені, лунали пісні, гуморески, були обіграні сценки та показані оригінальні танцювальні композиції.

На сцені виступали гості, які завітали на свято - «синоптик», який запропонував прогноз погоди, складений фахівцями – метеорологами спеціально для нашої школи та ведуча однієї із спортивних програм, яка показала трансляцію ранкової зарядки для профілактики гострих распіраторних захворювань.

Протягом всього свята для учнів 5-8 класів проводились цікаві розважальні конкурси.

Всі присутні отримали гарний настрій та масу задоволення, а 6 клас – завзяті дружні оплески глядачів.

  


«Щедрі дари осені»

Осінь чарівна в країну прийшла,

Щедрі дарунки усім принесла!

Принесла вона свої дарунки і учням 3 класу. Разом з класоводом Тютюнник Г.П. діти підготували і провели розважальну ігрову програму «Щедрі дари осені» для учнів початкових класів та батьків 3 класу.

Майстерно виконали діти інсценізацію «Справжня історія гарбуза». Глядачі дізналися про те, що овочі прийшли до нас із різних країн. Із захопленням школярі початкової ланки відгадували загадки та слухали вірші про овочі. Цікаво і весело провели гру «Звари борщ». А в кінці свята учні 3 класу отримали подарунки від Осені.

 


Відзначення свята Покрови, українського козацтва та захисника України

Цікаво та різнопланово був проведений тиждень «Козацької слави» в Коровинській школі. Адже виховання в людині патріота своєї Батьківщини, любові до рідного краю варто починати з раннього дитинства. Вже сьогодні необхідно виховувати глибокі почуття патріотизму та національної гідності, найкращі якості захисника України.

Виконанням цих завдань і сприяла гра-змагання «Ми – козачата», яку підготувала класовод 2 класу Кривенко С.М. Дві команди хлопчиків 2 класу «Барвінок» та «Паросток» змагалися у спритності, винахідливості, кмітливості і просто відпочивали. Гарну вправність діти показали в конкурсах «Влуч в ціль», «Футболіст», «Стрибки в мішках», «Борщоварик» та інші. Перемогу здобула команда «Паросток». Всі учасники були нагороджені грамотами та призами.[i] [i] [i][i][i]

 

Також учнями 6 класу та педагогом – організатором Ткаченко Л.М. був проведений інформаційний бюлетень, присвячений святу Покрови та Дню захисника Вітчизни. Учні початкових класів з цікавістю прослухали відомості про історичні дані появи свята Покрови, прослухали легенди та оповідання про Богородицю, зведення печерської лаври, заповіді козаків та розповіді про те, що потрібно,щоб стати джурою – учнем старших козаків та ін..

Закінчився захід призивом до єднання мільйонів сердець українців в одну велику родину![i]  [i]

 

Для учнів 7 і 6 класів вчителем історії Сокрутою В.С. був проведений «Козацький квест», який поділявся на 2 частити: практичну і теоретичну. В останній частині учасники команд відвідували станції «Атаманів», «Запорізька Січ», «Секретна», «Національна», «Історична вікторина». Завершився захід спортивними змаганнями козаків на витривалість, силу та ерудицію. Учасники змагань набрали однакову кількість балів, а тому перемогла Дружба.

Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту

 
 
Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz